LED svetelné strapce Stalactit light® 354
LED svetelné strapce Stalactit light® 354 LED svetelné strapce Stalactit light® 354 LED svetelné strapce Stalactit light® 354 LED svetelné strapce Stalactit light® 354 LED svetelné strapce Stalactit light® 354 LED svetelné strapce Stalactit light® 354 LED svetelné strapce Stalactit light® 354

Technické údaje

Farba Led diód studená biela
Počet strapcov 36ks
Počet Led diód 240ks
Kábel biely gumený
Dĺžka 4,5m, rozložitelné na tri časti 3x1,5m
Výška strapcov max. 1m
Počet napojiteľných reťazí za sebou 15ks
Napájacie napätie 230V
Spôsob napájania kompatibilné v rámci Octoplus®
Ochranná trieda IP66
Sieťová prípojka 1ks súčasťou balenia
Použitie exteriér/interiér
Váha0.00kg
Rozmery0.00 x 0.00 x 0.00cm

LED svetelné strapce Stalactit light® 354

Na objednavku

Svetelný Stalactit light® 354 je svetelný záves so strapcami, ktoré môžu pripomínať aj ľadové cencúle. Maximálna výška strapcov je 1m, záves pozostáva z 36 prameňov, ktoré zdobí 240 Led diód studenej bielej farby.
Zapojiť za sebou môžete až 15 samostatných závesov a vytvoriť tak 67,5 metrový dekoračný aranžmán napojený na jeden elektrický zdroj.
Záves je vyrobený z odolného bieleho gumeného kábla.
Sieťová prípojka je súčasťou balenia a tak nie je nutné doobjednávať žiadne komponenty navyše, výrobok je pripravený na zapojenie.
Konektory sú kompatibilné v rámci systému Octoplus by Blachere®, čo znamená, že je možné navzájom prepájať jednotlivé výrobky tejto rady.

Vysoko kvalitné Led diódy zaručujú maximálny rozptyl svetla do priestoru, dlhú životnosť a energetickú hospodárnosť.

Tento svetelný záves so strapcami môže byť použitý v interiéri a exteriéri, kedže stupeň ochrany voči pevným a kvapálnym čiastočkám je IP66.

Svetelný záves so strapcami 354 je vhodný na profesionálne vyzdobenie exteriéru komerčných priestorov ako napríklad fasád hotelov, obchodných centier, reštaurácií, mestských úradov, plavární a samozrejme všetkých ostatným priestorov, ktoré chcú upútať pozornosť návštevníkov.
Tento dekoračný prvok samozrejme môžete využiť aj pri výzdobe rodinných domov, altánkov, zábradlí, prípadne plotov a dotvoriť tak sviatočnú atmosféru vo Vašom bezprostrednom okolí.

142.00€

Cena bez DPH:118.33€

Podobné produkty