LED svetelné strapce Stalactit light® s BLESKOM 352-FX
LED svetelné strapce Stalactit light® s BLESKOM 352-FX LED svetelné strapce Stalactit light® s BLESKOM 352-FX LED svetelné strapce Stalactit light® s BLESKOM 352-FX LED svetelné strapce Stalactit light® s BLESKOM 352-FX LED svetelné strapce Stalactit light® s BLESKOM 352-FX LED svetelné strapce Stalactit light® s BLESKOM 352-FX LED svetelné strapce Stalactit light® s BLESKOM 352-FX LED svetelné strapce Stalactit light® s BLESKOM 352-FX LED svetelné strapce Stalactit light® s BLESKOM 352-FX LED svetelné strapce Stalactit light® s BLESKOM 352-FX

Technické údaje

Farba Led diód studená biela
Počet strapcov 48ks
Farba blikajúcich Led diód studená biela
Počet blikajúcich Led diód 48ks
Počet Led diód 156ks
Kábel biely gumený
Dĺžka 4,5m, rozložitelné na tri časti 3x1,5m
Výška strapcov max. 0,57m
Počet napojiteľných reťazí za sebou 15ks
Príkon 13W
Napájacie napätie 230V
Spôsob napájania kompatibilné v rámci Octoplus®
Ochranná trieda IP66
Sieťová prípojka 1ks súčasťou balenia
Použitie exteriér/interiér
Váha2.00kg
Rozmery24.00 x 35.00 x 9.00cm

LED svetelné strapce Stalactit light® s BLESKOM 352-FX

Skladom

Svetelný Stalactit light® 352-FX je svetelný záves so strapcami, ktoré môžu pripomínať aj ľadové cencúle. Maximálna výška strapcov je 0,57m, záves pozostáva zo 48 prameňov, ktoré zdobí 156 Led diód studenej bielej farby a 48 blikajúcich Led diód studenej bielej farby.
Zapojiť za sebou môžete až 15 samostatných závesov a vytvoriť tak 67,5 metrový dekoračný aranžmán napojený na jeden elektrický zdroj.
Záves je vyrobený z odolného bieleho gumeného kábla.
Sieťová prípojka je súčasťou balenia a tak nie je nutné doobjednávať žiadne komponenty navyše, výrobok je pripravený na zapojenie.
Konektory sú kompatibilné v rámci systému Octoplus by Blachere®, čo znamená, že je možné navzájom prepájať jednotlivé výrobky tejto rady.

Vysoko kvalitné Led diódy zaručujú maximálny rozptyl svetla do priestoru, dlhú životnosť a energetickú hospodárnosť.

Tento svetelný záves so strapcami môže byť použitý v interiéri a exteriéri, kedže stupeň ochrany voči pevným a kvapalným čiastočkám je IP66.

Svetelný záves so strapcami 352-FX je vhodný na profesionálne vyzdobenie exteriéru komerčných priestorov ako napríklad fasád hotelov, obchodných centier, reštaurácií, mestských úradov, plavární a samozrejme všetkých ostatným priestorov, ktoré chcú upútať pozornosť návštevníkov.
Tento dekoračný prvok samozrejme môžete využiť aj pri výzdobe rodinných domov, altánkov, zábradlí, prípadne plotov a dotvoriť tak sviatočnú atmosféru vo Vašom bezprostrednom okolí.
Vďaka blikajúcemu efektu FLASH budú Vaše dekoračné aranžmány pútavé a jedinečné.

144.00€

Cena bez DPH:120.00€

Podobné produkty