LED svetelné závesy Joylight® ECO24CW-B
LED svetelné závesy Joylight® ECO24CW-B LED svetelné závesy Joylight® ECO24CW-B LED svetelné závesy Joylight® ECO24CW-B LED svetelné závesy Joylight® ECO24CW-B LED svetelné závesy Joylight® ECO24CW-B LED svetelné závesy Joylight® ECO24CW-B LED svetelné závesy Joylight® ECO24CW-B LED svetelné závesy Joylight® ECO24CW-B LED svetelné závesy Joylight® ECO24CW-B LED svetelné závesy Joylight® ECO24CW-B

Technické údaje

Farba Led diód teplá biela
Počet prameňov 15ks
Počet Led diód 210ks
Kábel biely gumený
Šírka 2m
Výška 1,5m
Počet napojiteľných reťazí za sebou 15ks
Príkon 16W
Napájacie napätie 230V
Spôsob napájania kompatibilné v rámci Octoplus®
Ochranná trieda IP44
Sieťová prípojka 1ks súčasťou balenia
Použitie exteriér/interiér
Váha2.20kg
Rozmery25.00 x 37.00 x 10.00cm

LED svetelné závesy Joylight® ECO24CW-B

Skladom

Profi vianočné osvetlenie ECOJoylight® ECO24CW-B - svetelný záves so šírkou 2m a so 210 Led diódami teplej bielej farby. 15 prameňov, ktoré tvoria záves, majú výšku 1,5m.
Zapojiť za sebou môžete až 18 samostatných závesov a vytvoriť tak 36 metrový dekoračný aranžmán napojený na jeden elektrický zdroj.
Záves je vyrobený z odolného bieleho gumeného kábla.
Sieťová prípojka je súčasťou balenia a tak nie je nutné doobjednávať žiadne komponenty navyše, výrobok je pripravený na zapojenie.

Tento výrobok nie je kompatibilný v rámci systému Octoplus by Blachere®.

Vysoko kvalitné Led diódy zaručujú maximálny rozptyl svetla do priestoru, dlhú životnosť a energetickú hospodárnosť.

Tento svetelný záves môže byť použitý v interiéri a exteriéri, kedže stupeň ochrany voči pevným a kvapalným čiastočkám je IP44.

Svetelný záves ECO24CW-B je vhodný na profesionálne vyzdobenie komerčných priestorov pri rôznych slávnostých príležitostiach akými sú napríklad svatby, promócie, gala večery, plesy. Tento dekoračný prvok samozrejme môžete využiť aj pri výzdobe rodinných domov a dotvoriť tak sviatočnú atmosféru vo Vašom bezprostrednom okolí.
Nezabúdajte, že je vhodný aj do exteriéru a preto ho môžete využiť aj pri výzdobe balkónov, záhrad, fasád domov, alebo zábradlí.

94.80€

Cena bez DPH:79.00€

Podobné produkty