Ekologické dekorácie

mail

 

Spoločnosť Blachere Illumination rešpektuje svoje ekologické smerovanie a ponúka exkluzívne 2D a 3D svetelné dekorácie vyrobené z revolučného biologicky odbúrateľného materiálu, ktorý je organický a certifikovaný ako GMO free, vyrobený z cukrovej trstiny vo francúzskych laboratóriách.

Použitím tohto materiálu minimalizujeme dennú produkciu odpadu a zachovávame prirodzené zdroje a tým znížujeme náš negatívny vplyv na životné prostredie. 

BIOLOGICKY ODBÚRATEĽNÁ KONŠTRUCKIA BIOPRINT

Celá konštrukcia, na ktorej sú inštalované svetelné komponenty, je vyrobená pomocou nášho nového revolučného materiálu BIOPRINT dostupného v rôznych farbách.

RECYKLOVANÝ HLINÍK

BIOPRINT konštrukcia je osadená do subtílneho hliníkového rámu, ktorý je vyrobený z recyklovaného hliníku.

ČO TO ZNAMENÁ BIOLOGICKY ODBÚRATEĽNÝ PROCES?

Biodegradácia je rozklad organických látok mikroorganizmami. Materiály sú biologicky odbúrateľné, ak ich vonkajšie organizmy môžu spôsobiť rozklad do samostatných prvkov bez poškodenia prírodného prostredia. Naše dekorácie BIOPRINT sa na konci svojho životného cyklu, po ich mechanickom zničení dokážu rozložiť na materiál, ktorý je biologicky odbúrateľný. Tento proces je veľmi pomalý a minimalizuje vytváranie skleníkových plynov. Hliník a svetelná kabeláž vstupuje do procesu recyklácie.

AKO JE DEKORÁCIA VYROBENÁ?

Výrobný proces je inšpirovaný automobilovým priemyslom, dekorácie BIOPRINT sú vytlačené veľkoformátovými 3D tlačiarňami. Vďaka tomuto procesu je výroba rýchlejšia a flexibilnejšia.

 

NÁŠ RAD BIOPRINT DEKORÁCIÍ JE NAVRHNUTÝ A VYROBENÝ INOVATÍVNE, TVORIVO, ESTETICKY, ALE HLAVNE S REŠPEKTOM K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU. bio

POZRITE SI PÁR REALIZÁCIÍ VIANOČNÉHO OSVETLENIA S EKOLOGICKÝMI BIOPRINT DEKORÁCIAMI