Najpredávanejšie

Jednoznačne najpredávanejší produkt svetelnej výzdoby je Svetelný Sparklight® 508.

Je to svetelná reťaz s Led diódami studenej bielej, teplej bielej farby, modrej, červenej, oranžovej, zelenej, alebo ružovej farby na zelenom, alebo bielom kábli z odolného gumeného materiálu. Tieto vianočné svetielka sa vyrábajú v prevedení bez blikania, ale taktiež majú niekoľko variant s blikajúcimi Led diódami.

 

Toto vonkajšie vianočné osvetlenie je vhodné na výzdobu vianočných stromov na námestiach, v parkoch, pri vstupoch do obchodných centier. Pre jeho jednoduché a bezpečné použitie je veľmi oblúbený aj pri výzdobe menších stromčekov v záhradách rodinných domov, pri skrášlení živých plotov, listnatých stromov, alebo pri vianočnom zdobení altánkov, zábradlí a fasád domov.

Uplatnenie nájde však aj mimo vianočnej sezóny, pretože sa dá využiť aj na svetelnú výzdobu pri iných príležitostiach, akými môžu byť svadby, oslavy, výročia, firemné podujatia.

Svetelná reťaz od firmy Blachere je svetelná výzdoba, ktorá vyčaruje nezabudnuteľnú atmosféru. 

Druhým najpredávanejším produktom svetelnej výzdoby je Svetelný Stalactit light® 352.

Je to svetelný záves so strapcami, ktoré môžu pripomínať aj Led ľadové cencúle. Led diódy studenej bielej a teplej bielej farby sú na bielom kábli z odolného gumeného materiálu. Maximálna výška strapcov je 0,57m, 1m, alebo 1,5m v závislosti od typu girlandy. Svetelná girlanda sa vyrába v prevedení bez blikania, ale taktiež má niekoľko variant s blikajúcimi Led diódami.

Svetelný záves so strapcami 352 je vhodný na profesionálne vyzdobenie exteriéru komerčných priestorov ako napríklad fasád hotelov, obchodných centier, reštaurácií, mestských úradov, plavární a samozrejme všetkých ostatným priestorov, ktoré chcú upútať pozornosť návštevníkov.

Tento dekoračný prvok samozrejme môžete využiť aj pri výzdobe rodinných domov, altánkov, zábradlí, prípadne plotov a dotvoriť tak sviatočnú atmosféru vo Vašom bezprostrednom okolí. Veľmi často sa využíva aj ako vianočné osvetlenie na balkón.

Blachere Illumination - ten správny partner pre vianočné osvetlenie na dom.

Pozrite si pár realizácií: