Výzdoba rodinných domov

Pomocou LED osvetlenia navodíte tú pravú atmosféru Vianoc tak v interiéri ako v exteriéri a navyše tým, že bude váš dom vyzerať ako z rozprávky, okúzlite svojich blízkych, návštevy aj okoloidúcich. LED vianočné osvetlenie ponúka úplne novú technológiu v zdobení izieb, bytov, domov a objektov pri mnohonásobne nižšej spotrebe energie, než je tomu u iných zdrojov. Pozrite sa na našu širokú ponuku tohto typu vonkajšieho i vnútorného osvetlenia a užite si tie pravé žiarivé Vianoce.

 SIMULACIA_DOM_3

LED strapce

Tieto špeciálne vianočné svetelné závesy svojim umiestnením LED diód a rozptylom ich svetla pripomínajú svietiace ľadové cencúle, alebo svietiace led strapce a vytvoria zimnú atmosféru aj v čase, keď práve nepadá sneh. Preto patria k obľúbeným typom svietiacich vianočných dekorácií. Sú ideálne napríklad na osvetlenie lemu striech, okien a fasád domov. Navyše sa dajú použiť aj v blízkom okolí vášho obydlia, napríklad na plotoch či altánkoch. Je to ideálne vianočné osvetlenie na balkón, alebo osvetlenie terasy. 

LED závesy

Sú ideálne pri plánovaní a riešení vianočného osvetlenia väčších plôch, ale tiež terás, balkónov a zábradlí, je to pôsobivé vonkajšie osvetlenie na dom. Po rozsvietení sa stávajú okamžite dominantou, okúzľujúcou nevtieravou hustotou svetla s jedinečným efektom, ktorý zanechá svojou veľkoleposťou silný dojem v každom okoloidúcom. Ak sa LED závesy skombinujú s ostatným vianočným osvetlením, vytvoria čarovný efekt, na ktorý sa nezabúda.

2D LED dekorácie

Tvoria ústredný motív Vianoc  pomocou LED svetelného kábla na nosnej konštrukcii. Ten je upravený do najrôznejších tvarov a farieb, a vytvára klasické svetelné vianočné prvky ako  sú, zvony, kométa, hviezda, vločka a podobne. V kombinácii so svetelnými reťazami je možné ich použiť nielen na výzdobu domu ale tiež napríklad špičku vianočného stromu. 2D LED vianočné dekorácie patria ku klasike vo vianočnom vonkajšom osvetlení a svojou univerzálnosťou umožňujú vytvoriť originálne témy podľa želania.

3D LED dekorácie

Jedná sa o svietiace figúrky, najčastejšie zvierat a anjelov, ktoré sú milou vianočnou dekoráciou určenou hlavne do exteriérov a nebytových priestorov. Úspešne sa používajú vo vonkajšom prostredí, kde nimi možno rozžiariť záhradu, balkón, terasu a podobne, ktoré takýmto spôsobom  dovediete k sviatočnej dokonalosti. V kombinácii s nasvietenými stromami sa stane z okolia vášho domu čarovné miesto, ktoré silu Vianoc dokonale umocní.

LED reťaze na strom

Vianoce sú obdobím, v ktorom si strom v blízkosti vášho obydlia zaslúži prikryť sa iskrivým kabátom. K tomu ideálne poslúžia vianočné svetielka na stromček - svetelné reťaze, ktorými okrem toho môžete olemovať obrysy domu, strechy a využiť mnohorakými spôsobmi. Najideálnejšie sú na vyzdobenie stromu, ktorý toto vianočné osvetlenie bezkonkurenčne premení na zdroj vizuálnej radosti a svojim trblietavým jasom vytvorí ilúziu rozprávky, na ktorú sa nezabúda.

LED animované dekorácie

Vianočné osvetlenie  tohto typu dovedie sviatočnú náladu na vyššiu vizuálno - estetickú úroveň.  Vianočné LED osvetlenie s funkciou animácie je čoraz viac obľúbené pre jeho krásny efekt, vytvárajúci ilúziu padajúceho snehu, jagajúcich sa, či postupne sa zapaľujúcich a zhasínajúcich hviezd. Tieto LED svetielka je možné využiť tak v exteriéri ako interiéri. Svojou dynamickosťou ponúkajú skvelý efekt so vkusnou eleganciou, ktorý možno dokonale využiť pri výzdobe vianočného stromčeka, okien či rôznych rozmernejších prvkov domu. Ak rastie na vašom pozemku vhodný strom, premeníte ho jednoducho pomocou LED animovaných dekorácií na žiarivý vianočný. Vizuálny zážitok, vytvorený pomocou takéhoto vianočného osvetlenia je neprekonateľný.

LED dekorácie do interiéru

Tak ako v minulosti aj dnes  sa interiérové vianočné osvetlenie používa hlavne pre zdobenie vianočných stromčekov. Preč sú však časy, kedy sa na vetvičky ozdobených jedlí a smrekov vešali len obyčajné sviečky a prskavky či elektrické žiarovky, ktoré sa často vypálili., kazili. Vytvorte si nezabudnuteľnú vianočnú atmosféru u vás doma aj vďaka krásnym svetelným dekoráciám. Vianočná svetelná hviezda priniesie čaro Vianoc, vyzdobený vianočný stromček vyčaruje radostný úsmev vašim deťom, dekoračné vianočné svetielka v hale potešia koledníkov a cez sviatočne vyzdobené okná zamávate Ježiškovi.

Už aby tu opäť boli Vianoce, pretože vianočné dekorácie, vianočné osvetlenie na dom a svetielka na stromček sú už tu!