O nás

Blachere Illumination je francúzska rodinná spoločnosť dlhodobo etablovaná na francúzskom trhu, ktorá sa však orientuje aj na medzinárodný rozvoj prostredníctvom svojich pobočiek.

aka svojim 45 ročným skúsenostiam je lídrom na trhu v sektore dekoračného osvetlenia a udáva trendy aj do budúcnosti.

Francúzska vláda jej udelila ocenenie EPV–Living Heritage Enterprise, čím ocenila jej umelecké a priemyselné know-how.

BLACHERE Illumination Central Europe s.r.o., siedma pobočka spoločnosti Blachere Illumination v poradí, vstúpila na slovenský trh v roku 2006.

aka silnému zázemiu materskej spoločnosti a širokej škále možností, ponúka spoločnsť BLACHERE Illumination Central Europe kvalitné produkty a kvalitný servis pre klientov vo všetkých fázach spolupráce. Celý náš tím nadšene pripravuje vianočné a dekoračné projekty pre obchodné centrá, hotely, reštaurácie, zábavné parky, lyžiarske centrá, alebo pre mestá, či obce v rámci celého Slovenska.

Využívame moderné technológie ako napríklad patentované Led technológie, iLed technológie, ktoré umožňujú vytvárať animácie, 3D efekty a samozrejme mapping.

Taktiež investujeme do vývoja a výskumu.

Náš nový a exkluzívny LED+ sortiment je výsledkom dlhodobej spolupráce s japonskou spoločnosťou Nichia®, svetovým lídrom v oblasti LED technológie. Tieto Led diódy sú jasnejšie, robustnejšie, trvácnejšie a  farebne konzistentnejšie.

Väčšina našich svetelných girland a dekorácií je vybavených systémom Octoplus®.

Tento systém umožňuje napájanie rôznych svetelných girland do jedného celku a tým zjednodušuje systém napájania a prináša nové možnosti pri tvorení svetelných aranžmánov.

Podporujeme produkty LED s nízkou spotrebou energie a tak napomáhame chrániť životné prostredie aj pre budúce generácie.

Pridanú hodnotu spoločnosti Blachere predstavuje kvalita, spoľahlivosť a trvácnosť, energetická hospodárnosť našich výrobkov a umelecký a kreatívny prístup pri vytváraní projektov pre Vás.

Rozjasnite svet okolo Vás!