Doprava a platba

Doprava a platba

Doprava

  1. Doručenie kuriérskou spoločnosťou

 Objednaný tovar Vám v rámci Slovenskej republiky doručíme kuriérskou spoločnosťou DPD, Direct Parcel Distribution SK, s.r.o. službou DPD HOME.

V rámci tejto služby prebieha servis nasledovne:

Deň vopred ste informovaní cez SMS alebo mailom o doručení balíka.

Priamo z Vášho smartfónu alebo počítača máte možnosť zmeniť deň alebo adresu doručenia.

V deň príchodu kuriéra ste informovaní o časovom okne, v ktorom Vám bude zásielka doručená.

V prípade, ak kuriér nezastihne príjemcu doma, nechá Vám v poštovej schránke oznámenie o prvom pokuse o doručenie.

Máte možnosť zmeniť termín alebo adresu ďalšieho doručenia prostredníctvom stránky www.mojbalik.sk  alebo zákazníckeho servisu DPD na adrese dpd@dpd.sk.

 O odoslaní zásielky budete informovaní emailom. Doručovanie prebieha v rámci pracovných dní. Objednávky prijaté v piatok a počas víkendu budú spracované nasledujúci pracovný deň, teda v pondelok.

Objednávky prijaté počas sviatku budú spracované nasledujúci pracovný deň.

 V prípade ak je hodnota objednaného tovaru 40EUR, alebo vyššia ako 40EUR, doručenie tovaru v rámci Slovenskej republiky kuriérskou spoločnosťou DPD je zdarma.

 V prípade ak je hodnota objednaného tovaru nižšia ako 40EUR, doručenie tovaru v rámci Slovenska kuriérskou spoločnosťou DPD sa účtuje na základe váhy zabaleného tovaru a to nasledovne:

balík 0,1kg - 3kg           3,8 EUR s DPH

balík 3,1kg - 5kg           4,1 EUR s DPH

balík 5,1kg - 10kg         4,4 EUR s DPH

Tovar s vyššou hmotnosťou ako 10kg má hodnotu nad 40EUR a preto je jeho doručenie v rámci Slovenskej republiky kuriérskou spoločnosťou DPD zdarma.

 

  1. Osobný odber

 

Máte možnosť si tovar vyzdvihnúť aj osobne v našom predajnom sklade na adrese Považská 2, Areál TPD Transport, 940 01 Nové Zámky, Slovenská republika, a to v pracovný deň počas pracovnej doby predajného skladu po predchádzajúcej dohode o termíne prostredníctvom kontaktov uvedených na Webovom sídle.

 Platba

 Kupujúci je povinný zaplatiť Predávajúcemu celú kúpnu cenu za Tovar vopred, najneskôr do troch pracovných dní odo dňa doručenia Akceptovanej Objednávky Kupujúcemu, a to spôsobom podľa pokynov Predávajúceho na Webovom sídle.

Pri platbe je potrebné uviesť variabilný symbol (číslo objednávky), ktorý je dôležitý pre priradenie platby k objednávke. Tovar je expedovaný až po pripísaní platby na náš bankový účet.

V prípade, že platbu neevidujeme na našom bankovom účte do 3 dní po prijatí objednávky, objednávka bude stornovaná.

 

Bankové údaje:

Banka: TATRA BANKA - Slovakia

Kód banky: 1100

Číislo účtu: 2922914289

SWIFT N°: TATRSKBX

IBAN N°: SK28 1100 0000 0029 2291 4289

 

Platbu kartou pripravujeme.