Doprava a platba

Doprava

1. Doručenie kuriérskou spoločnosťou

Objednaný tovar Vám v rámci Slovenskej republiky doručíme kuriérskou spoločnosťou DPD, Direct Parcel Distribution SK, s.r.o. službou DPD HOME.

V rámci tejto služby prebieha servis nasledovne: 

Deň vopred ste informovaní cez SMS alebo mailom o doručení balíka. Priamo z Vášho smartfónu alebo počítača máte možnosť zmeniť deň alebo adresu doručenia. V deň príchodu kuriéra ste informovaní o časovom okne, v ktorom Vám bude zásielka doručená. V prípade, ak kuriér nezastihne príjemcu doma, nechá Vám v poštovej schránke oznámenie o prvom pokuse o doručenie.

Máte možnosť zmeniť termín alebo adresu ďalšieho doručenia prostredníctvom stránky www.mojbalik.sk  alebo zákazníckeho servisu DPD na adrese dpd@dpd.sk.

O odoslaní zásielky budete informovaní emailom. Doručovanie prebieha v rámci pracovných dní. Objednávky prijaté v piatok a počas víkendu budú spracované nasledujúci pracovný deň, teda v pondelok.

Objednávky prijaté počas sviatku budú spracované nasledujúci pracovný deň.

V prípade ak je hodnota objednaného tovaru 40 €, alebo vyššia ako 40 €, doručenie tovaru v rámci Slovenskej republiky kuriérskou spoločnosťou DPD je zdarma.

V prípade ak je hodnota objednaného tovaru nižšia ako 40 €, doručenie tovaru v rámci Slovenska kuriérskou spoločnosťou DPD sa účtuje na základe hmotnosti zabaleného tovaru a to nasledovne:

balík 0,1kg - 3kg           4,1 € s DPH

balík 3,1kg - 5kg           4,2 € s DPH

balík 5,1kg - 10kg         4,5 € s DPH

Tovar s vyššou hmotnosťou ako 10 kg má hodnotu nad 40 € a preto je jeho doručenie v rámci Slovenskej republiky kuriérskou spoločnosťou DPD zdarma.

2. Osobný odber

Máte možnosť si tovar vyzdvihnúť aj osobne v našom predajnom sklade na adrese Považská 2, Areál TPD Transport, 940 01 Nové Zámky, Slovenská republika, a to v pracovný deň počas pracovnej doby predajného skladu po predchádzajúcej dohode o termíne prostredníctvom kontaktov uvedených na Webovom sídle.

Pri osobnom odbere nie je možná platba v hotovosti, ani platobnou kartou.

Platba

1. Platba bankovým prevodom

 Kupujúci je povinný zaplatiť Predávajúcemu celú kúpnu cenu za Tovar vopred, najneskôr do troch pracovných dní odo dňa doručenia Akceptovanej Objednávky Kupujúcemu, a to spôsobom podľa pokynov Predávajúceho na Webovom sídle.

Pri platbe je potrebné uviesť variabilný symbol (číslo objednávky), ktorý je dôležitý pre priradenie platby k objednávke. Tovar je expedovaný až po pripísaní platby na náš bankový účet.

V prípade, že platbu neevidujeme na našom bankovom účte do 3 dní po prijatí objednávky, objednávka bude stornovaná.

Bankové údaje:

Banka: TATRA BANKA - Slovakia
Kód banky: 1100
Číislo účtu: 2922914289
SWIFT N°: TATRSKBX
IBAN N°: SK28 1100 0000 0029 2291 4289

2. Platba na dobierku

Za tovar je potrebné zaplatiť v hotovosti, prípadne platobnou kartou pri jeho preberení od kuriérskej spoločnosti. 

Cena platby na dobierku je nasledovná :

dobierka do 340 €               1 € s DPH

dobierka nad 340 €              ZDARMA

Platbu kartou pripravujeme.