Doprava a platba

Doprava

1. Doručenie kuriérskou spoločnosťou

Objednaný tovar Vám v rámci Slovenskej republiky doručíme kuriérskou spoločnosťou DPD, Direct Parcel Distribution SK, s.r.o. službou DPD HOME.

V rámci tejto služby prebieha servis nasledovne: 

Deň vopred ste informovaní cez SMS alebo mailom o doručení balíka. Priamo z Vášho smartfónu alebo počítača máte možnosť zmeniť deň alebo adresu doručenia. V deň príchodu kuriéra ste informovaní o časovom okne, v ktorom Vám bude zásielka doručená. V prípade, ak kuriér nezastihne príjemcu doma, nechá Vám v poštovej schránke oznámenie o prvom pokuse o doručenie.

Máte možnosť zmeniť termín alebo adresu ďalšieho doručenia prostredníctvom stránky www.mojbalik.sk  alebo zákazníckeho servisu DPD na adrese dpd@dpd.sk.

O odoslaní zásielky budete informovaní emailom. Doručovanie prebieha v rámci pracovných dní. Objednávky prijaté v piatok a počas víkendu budú spracované nasledujúci pracovný deň, teda v pondelok.

Objednávky prijaté počas sviatku budú spracované nasledujúci pracovný deň.

V prípade ak je hodnota objednaného tovaru 40 €, alebo vyššia ako 40 €, doručenie tovaru v rámci Slovenskej republiky kuriérskou spoločnosťou DPD je zdarma.

V prípade ak je hodnota objednaného tovaru nižšia ako 40 €, doručenie tovaru v rámci Slovenska kuriérskou spoločnosťou DPD sa účtuje na základe hmotnosti zabaleného tovaru a to nasledovne:

balík 0,1kg - 3kg           4,1 € s DPH

balík 3,1kg - 5kg           4,2 € s DPH

balík 5,1kg - 10kg         4,5 € s DPH

Tovar s vyššou hmotnosťou ako 10 kg má hodnotu nad 40 € a preto je jeho doručenie v rámci Slovenskej republiky kuriérskou spoločnosťou DPD zdarma.

2. Osobný odber

Máte možnosť si tovar vyzdvihnúť aj osobne v našom predajnom sklade na adrese Považská 2, Areál TPD Transport, 940 01 Nové Zámky, Slovenská republika, a to v pracovný deň počas pracovnej doby predajného skladu po predchádzajúcej dohode o termíne prostredníctvom kontaktov uvedených na Webovom sídle.

Pri osobnom odbere nie je možná platba v hotovosti, ani platobnou kartou.

Platba

1. Platba bankovým prevodom

 Kupujúci je povinný zaplatiť Predávajúcemu celú kúpnu cenu za Tovar vopred, najneskôr do troch pracovných dní odo dňa doručenia Akceptovanej Objednávky Kupujúcemu, a to spôsobom podľa pokynov Predávajúceho na Webovom sídle.

Pri platbe je potrebné uviesť variabilný symbol (číslo objednávky), ktorý je dôležitý pre priradenie platby k objednávke. Tovar je expedovaný až po pripísaní platby na náš bankový účet.

V prípade, že platbu neevidujeme na našom bankovom účte do 3 dní po prijatí objednávky, objednávka bude stornovaná.

Bankové údaje:

Banka: TATRA BANKA - Slovakia
Kód banky: 1100
Číislo účtu: 2922914289
SWIFT N°: TATRSKBX
IBAN N°: SK28 1100 0000 0029 2291 4289

2. Platba na dobierku

Za tovar je potrebné zaplatiť v hotovosti, prípadne platobnou kartou pri jeho preberení od kuriérskej spoločnosti. 

Cena platby na dobierku je nasledovná :

dobierka do 340 €               1 € s DPH

dobierka nad 340 €              ZDARMA

Platbu kartou pripravujeme.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie