O nás

O nás

Spoločnosť Blachere Illumination Central Europe vstúpila na slovenský trh v roku 2006, kedy bola založená, a stala sa tak siedmou pobočkou francúzskej spoločnosti Blachere Illumination SAS, so sídlom v Apt. Naša materská spoločnosť Blachere Illumination SAS je lídrom vo Francúzsku ako aj v celosvetovom ponímaní. Spoločnosť je hrdá, že osvetlila metropoly sveta ako Paríž, Londýn, Viedeň, Miláno, New York, Los Angeles, Lisabon, St. Petersbourg alebo Seoul.

Vďaka svojim štyridsaťpäťročným skúsenostiam udávame trendy do budúcnosti. Využívame moderné technológie ako napríklad patentované Led technológie, iLed technológie, ktoré umožňujú vytvárať animácie, 3D efekty a samozrejme mapping. Taktiež investujeme do vývoja a výskumu, podporujeme produkty LED s nízkou spotrebou energie a tak napomáhame chrániť životné prostredie aj pre budúce generácie.

100% dekorácií v ponuke je výhradne typu LED.

Vďaka silnému zázemiu materskej spoločnosti a širokej škále možností, ponúka spoločnsť Blachere Illumination Central Europe kvalitné produkty a kvalitný servis pre klientov vo všetkých fázach spolupráce. Celý náš tím nadšene pripravuje vianočné a dekoračné projekty pre mestá, ale i menšie obce v rámci celého Slovenska.

Pridajte sa k nám a rozžiarte Vianoce vo vašom okolí!

Pobočky

Blachère – osvetlenie tých najkrajších miest na svete

Spoločnosť Blachère Illumination, ktorá má bohaté, viac než 40-ročné skúsenosti a sieť s 19 pobočkami na svete, sa stala svetovým lídrom v oblasti slávnostného osvetlenia. Celý svet uznáva odbornosť spoločnosti Blachère Illumination, ktorá zabezpečovala priebeh takých udalostí, akými bolo rozžiarenie Eiffelovej veže počas miléniovej noci roku 2000 až po osvetlenie centra Dubaja pri príležitosti jeho prvého Festivalu svetiel, alebo osvetlenie Champs Elysées.

Trvalý rozvoj

Spoločnosť Blachère má dlhodobé vízie a jej cieľom je poskytovať svojim zamestnancom, zákazníkom, dodávateľom a miestnemu spoločenstvu služby berúce ohľad na životné prostredie, a tak prispieť k lepšej budúcnosti. V priebehu svojej 40-ročnej existencie sa spoločnosť Blachère snažila o vytváranie podnikovej kultúry a silných etických hodnôt , o ktorých svedčí aj jej účasť na spoločenských, kultúrnych a ekologických programoch na celom svete, od kampaní na podporu zalesňovania v Peru až po finančnú a vzdelávaciu podporu afrických umelcov.

Nadácia

Afrika nás mnohému naučila

„Tento podnik je miestom, kde možno naprávať príkoria, predstaviť Afriku v inom svetle, zdôrazniť jej tvorivého ducha, dozvedieť sa ako narábať s odpadkami, vodou, oboznámiť sa so spôsobmi spotreby,“ povedal Jean-Paul Blachère. Nadácia Blachère už 10 rokov pôsobí v oblasti súčasného umenia a stála pri takmer 200 umelcoch pochádzajúcich z afrického kontinentu alebo žijúcich v iných častiach sveta.

Účasť umelcov a rôzne výstavy podnecujú ducha zameraného na tvorbu, ktorý je otvorený novým nápadom. Každý rok Nadácia Blachère privíta takmer 18 tisíc návštevníkov a viac než 4 tisíc študentov. Zároveň poskytuje prácu takmer 150 umelcom v Afrike vďaka projektu s názvom Boutik.