Nordika

NORDIKA

Vianočná tradícia - Vianočný strom NORDIKA

Čo môže byť počas sviatočného obdobia ikonickejšie a majestátnejšie ako vianočný strom? Spoločnosť Blachère znovuobjavila túto slávnostnú klasiku a postarala sa o každý malý detail. Vďaka dokonale pravidelným vetvičkám, realistickému vysokokvalitnému prevedeniu a majestátnej veľkosti, je tento produkt očarujúci.

Rovnako ako každý rok starostlivo premýšľate, ako si doma ozdobíte vianočný stromček, aby ste prekvapili a ohromili svoju rodinu a priateľov, aj náš strom môžete prispôsobiť tak, aby bol jedinečný každý rok. Obmeniť visiace dekorácie, zameniť hviezdu na vrcholci, pridať rozsvietené ozdoby, alebo pridať drevený stojan.

Náš vianočný strom NORDIKA zostáva trvalou a vysoko kvalitnou investíciou v súlade s tými naj vianočnými tradíciami.

Kto by nesníval o obrovskom vianočnom stromčeku? Prirodzenému stromu však trvá dosiahnutie výšky 12 m 30 až 40 rokov. Aby sme sa vyhli odlesňovaniu a výrubu týchto majestátnych stromov starých štyri desaťročia, vymysleli sme NORDIKU. Predsvetlené led svietielkami s efektom SlowGlow, čiže s efektom pomalého preblikávania a ľahko sa skladujúcej a spratnej konštrukcii, sú vďaka svojmu dizajnu a neuveriteľne realistickému vzhľadu dokonalými replikami svojich prírodných bratrancov.