Recyprint

RECYPRINT

Menej plastových fliaš pre čistejšiu planétu       

My, spoločnosť Blachere Illumination, neustále hľadáme nové riešenia na podporu ekologického prístupu v rámci výroby svetelných dekorácií. Výsledkom našej snahy o zlepšenie ekologickej zodpovednosti našich svetiel je nový materiál Recyprint. Sme hrdí, že Vám môžeme predstaviť našu najnovšiu inováciu Recyprint, rad dekorácií navrhnutých z recyklovaných plastových fliaš.

V skutočnosti sa každý rok vyrobí 500 miliárd fliaš a veľa z nich končí v prírode. Celkovo asi 8 miliónov ton odpadu končí v oceánoch a tvorí 7. kontinent, vír plávajúcich plastov, ktorého veľkosť zodpovedá jednej tretine Európy. Dnes Vám navrhujeme konkrétne riešenie ako bojovať proti plastovému znečisteniu recykláciou PET (polyetyléntereftalátu) z potravinárskeho priemyslu a vytvorením tak nádherných a inovatívnych dekorácií.

Zhromaždené fľaše sa vo Francúzsku drvia na vločky a potom sa vstrekujú do našich 3D tlačiarní, aby sa vytvorili jedinečné dekorácie. Táto inovácia, chránená veľkým počtom patentov, pomáha znižovať emisie skleníkových plynov a pomáha recyklovať čo najviac plastov. Radi Vám predstavíme tento proces počas osobného stretnutia.

Vďaka inováciám spoločnosti Blachere uspejete pri vytváraní čarovných a ekologicky zodpovedných Vianoc.