LED svetelné strapce Stalactit light® 352

106,80 € 89 € bez DPH
Skladom

Svetelný záves so strapcami, ktoré môžu pripomínať aj ľadové cencúle. Vianočné osvetlenie na dom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Svetelný Stalactit light® 352 je svetelný záves so strapcami, ktoré môžu pripomínať aj ľadové cencúle. Maximálna výška strapcov je 0,57 m, záves pozostáva zo 48 prameňov, ktoré zdobí 180 Led diód studenej bielej farby. 
Zapojiť za sebou môžete až 15 samostatných závesov a vytvoriť tak 67,5 metrový dekoračný aranžmán napojený na jeden elektrický zdroj.
Záves je vyrobený z odolného bieleho gumeného kábla. 
Sieťová prípojka je súčasťou balenia a tak nie je nutné doobjednávať žiadne komponenty navyše, výrobok je pripravený na zapojenie.
Konektory sú kompatibilné v rámci systému Octoplus by Blachere®, čo znamená, že je možné navzájom prepájať jednotlivé výrobky tohto radu.

Vysoko kvalitné Led diódy zaručujú maximálny rozptyl svetla do priestoru, dlhú životnosť a energetickú hospodárnosť.

Vianočné osvetlenie so strapcami môže byť použité v interiéri aj exteriéri ako vianočné osvetlenie domu, kedže stupeň ochrany voči pevným a kvapalným čiastočkám je IP66. Je to preto ideálne vianočné osvetlenie na dom, alebo vianočné osvetlenie na balkón.

Svetelný záves so strapcami 352 je vhodný na profesionálne vyzdobenie exteriéru komerčných priestorov ako napríklad fasád hotelov, obchodných centier, reštaurácií, mestských úradov, plavární a samozrejme všetkých ostatným priestorov, ktoré chcú upútať pozornosť návštevníkov.
Tento dekoračný prvok samozrejme môžete využiť aj pri výzdobe rodinných domov, altánkov, zábradlí, prípadne plotov a dotvoriť tak sviatočnú atmosféru vo vašom bezprostrednom okolí.

Dodatočné parametre

Kategória: Vianočné osvetlenie na dom
Hmotnosť: 1.7 kg
Farba Led diód: studená biela
Počet strapcov: 48 ks
Počet Led diód: 180 ks
Kábel: biely gumený
Dĺžka: 4,5 m, rozložitelné na tri časti 3 x 1,5 m
Počet napojiteľných reťazí za sebou: 15 ks
Príkon: 12 W
Napájacie napätie: 230V
Spôsob napájania: kompatibilné v rámci Octoplus®
Ochranná trieda: IP66
Sieťová prípojka: 1 ks súčasťou balenia
Použitie: interiér/exteriér
Rozmery balenia: 24 x 35 x 9 cm