Osvetlenie terasy

 Vaša terasa, altánok, pergola, či balkón by mali slúžiť svojmu účelu aj potom, keď zapadne slnko. Čoraz viac večerných aktivít sa totiž nielen v lete presúva do vonkajších častí našich príbytkov. Rozsvieťte si tieto priestory pomocou LED osvetlenia od spoločnosti BLACHERE Illumination Central Europe

Kvalitne osvetlenú terasu, či pergolu a vonkajšie posedenie spoznáte jednoducho. Miesta, kde relaxujeme a bavíme sa, by našim očiam mali poskytnúť príjemné osvetlenie v zmysle „ani málo – ani príliš“. Dôležité je tiež myslieť na rozvrhnutie a dispozície priestoru. Inak sa stane, že osvetlíme miesta, ktoré v skutočnosti nie sú tak frekventované a naopak, dôležité prvky nášho posedenia zostanú v tme. Všetky tieto požiadavky je možné riešiť použitím štýlových svetelných girlánd od spoločnosti Blachere. Toto dekoratívne večerné osvetlenie nemusí slúžiť len ako letná výzdoba, ale v mnohých prípadoch napríklad aj ako celoročné funkčné osvetlenie terasy. Navyše rôznymi kombináciami LED osvetlenia je možné vytvoriť z jednoduchého balkóna príjemný priestor pre večerné posedenia so susedmi, z terasy žiarivú zábavnú zónu a záhradné posedenie môže vytvoriť dokonalé miesto pre funkčný tanečný parket. Dekoratívne osvetlenie vonkajších priestorov LED girlandami je veľmi štýlové. Ponúka nielen nezabudnuteľnú atmosféru, ale aj funkčnosť.

Vyberať však treba veľmi citlivo, tak, aby osvetlenie nenarúšalo architektúru, práve naopak, zvýrazňovalo ju a dotváralo tú správnu atmosféru. Pre modernejšie a minimalistické terasy sú vhodné najmä obľúbené svetelné girlandy. Ide o svetelné reťaze s LED diódami studenej, alebo teplej bielej farby. Farba reťaze je v rôznych variantoch a tak docielite jej splynutie s podkladom.

  

 

Druhou možnosťou sú reťaze so žiarovkami, takzvané žiarovkové reťaze. Ide tak trochu o retro osvetlenie, ktoré sa teší veľkej obľube. Zvoliť si môžete cenovo výhodné reťaze s plastovými žiarovkami, alebo profi verziu s klasickými žiarovkami na závit E27, alebo B22.

 

Samostatnú kategóriu tvorí aj eventové osvetlenie. Nové technológie osvetlenia výraznou mierou prispievajú k tomu, aby bolo napríklad tvrdenie „svadba ako z rozprávky“ naozaj pravdivé. A neplatí to len pri svadbách, ale aj pri rodinných oslavácha rôznych večierkoch, ktoré sa odohrávajú tak v interiéroch, ako v exteriéroch. Svetelný perfekcionizmus dnes dokáže premeniť akúkoľvek udalosť na show, ktorá zúčastneným zostane ešte veľmi dlho v pamäti.

  

 

Spoločnosť BLACHERE Illumination ponúka svetielka na terasusvetelné reťaze vhodné vyzdobenie stromov, štýlové svetelné girlandy, reťaze so žiarovkami, dekoratívne osvetelnie na terasy, svetelnú výzdobu pre svadby a najrôznejšie podujatia.

Ak však hľadáte očarujúcu svetelnú výzdobu na mieru, neváhajte nás kontaktovať. Malá ukážka našich realizácií vo svete: