Srdce vďaky

V čoraz viac sa rozdeľujúcom svete sa spoločnosť BLACHERE Illumination Central Europe rozhodla spojiť ľudí naprieč zemeguľou trblietavým odkazom pre všetkých, ktorí s vypätím všetkých síl bojujú s nepriateľom menom menom Covid-19. Po celom svete je nainštalovaných tridsať svetelných sŕdc Blachere, symbolizujúcich vďaku všetkým, ktorí stoja v prvých líniách a už viac ako rok odhodlane bojujú s koronavírusom. Vyjadrenie takejto netradičnej podpory sa stretlo s veľkým záujmom a vynikajúcimi odozvami od občanov, ktorí ich videli naživo. Slovensko nevynímajúc. Srdcia Vďaky sú umiestnené pred nemocnicami, mobilnými odberovými miestami, obecnými či mestskými úradmi a na exponovaných miestach. Momentálne sa nachádzajú napríklad v Budapešti (Maďarsko), Villachu (Rakúsko), Zlíne (Česká republika), Spojenom kráľovstve a Mexiku, kde srdcia kolujú po nemocniciach, či vo Francúzsku, kde okrem Paríža a Bordeaux už prešli Srdcia Vďaky ďalších desať miest. Na Slovensku vďaka ochote zastupiteľov miest a obcí zapojiť sa do akcie a záujmu o šírenie tejto krásnej kampane, zapožičiava spoločnosť BLACHERE Illumination už 3 Srdcia Vďaky bezplatne na 1-2 týždne. Zatiaľ sa srdcia rozsvietili v mestách Senica, Skalica, Stupava, Trebišov, Bratislava-Ružinov, Bratislava-Vajnory, Bratislava-Devínska Nová Ves, Michalovce, Humenné, Stropkov. Chystajú sa rozžiariť aj Senec, Lučenec, Ivanku pri Dunaji, Trenčianske Teplice, Vrakuňu a ďalší záujemcovia pribúdajú. Kampaň stále prebieha. Okrem tých, ktorým je primárne venovaná, sa všade stretáva so zvýšeným a pozitívnym záujmom okoloidúcich. To jej dodáva pridanú hodnotu. Slúži tak nielen ako prejav vďaky, ale aj svetlo nádeje a záblesk radosti pre všetkých ľudí, ktorých situácia s vírusom nečakane zasiahla.

Srdcia Vďaky putujú naprieč svetom ako posol dobrých správ a aj symbol toho, čo dnes všetci potrebujeme: a to je nádej.

Spoločnosť BLACHERE Illumination si úprimne váži záujem, s ktorým je kampaň „Srdce Vďaky“  vnímaná. Oceňujeme, že sa mestá a obce zapojili a s ochotou umiestňujú svetelné srdcia na tie najvhodnejšie miesta a komunikujú posolstvo vďaky.

Veríme, že takto môžeme vyjadriť aj našu vďaku všetkým pracovníkom z prvých línií a priniesť svetielko nádeje, záblesk radosti a zahriatie srdiečka, maličkosť pre nás všetkých.

 

    

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie