LED vianočné svetielka 512C

70,80 € 59 € bez DPH
Skladom

Vianočná svetelná reťaz so studeným bielym svetlom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Svetelný Sparklight® 512C je svetelná reťaz s dĺžkou 20 metrov a so 120 Led diódami studenej bielej farby. Tieto svetelné reťaze majú menší počet Led diód ako led svetielka typu 508 a predstavujú tak finančne výhodnejšiu alternatívu svetelnej výzdoby.

Zapojiť za sebou môžete až 5 samostatných svetelných girland a vytvoriť tak 100 metrové vianočné svetielka napojené na jeden elektrický zdroj. 
Girlanda je vyrobená z odolného zeleného gumeného kábla. 
Sieťová prípojka je súčasťou balenia a tak nie je nutné doobjednávať žiadne komponenty navyše, výrobok je pripravený na zapojenie. V prípade ak potrebujete girlandu rozdeliť na 2 samostatné časti s dĺžkou 2 x 10m, je nutné doobjednať sieťovú prípojku navyše typu FY08+ a usmerňovač FY043A+.

Konektory sú kompatibilné v rámci systému Octoplus by Blachere®, čo znamená, že je možné navzájom prepájať jednotlivé výrobky tohto radu.

Vysoko kvalitné Led diódy zaručujú maximálny rozptyl svetla do priestoru, dlhú životnosť a energetickú hospodárnosť.

Toto led vianočné osvetlenie môže byť použité v interiéri a exteriéri, kedže stupeň ochrany voči pevným a kvapálnym čiastočkám je IP66.

Svetelný Sparklight® 512C je vhodný na profesionálne vyzdobenie vianočných stromov na námestiach, v parkoch, pri vstupoch do ochodných centier a samozrejme všetkých ostatných priestorov, ktoré chcú upútať pozornosť návštevníkov.
Ideálne poslúži ako vonkajšie vianočné osvetlenie pri výzdobe menších stromov v záhradách rodinných domov, živých plotov, listnatých stromov, ale aj altánkov, zábradlí, fasád domov a dotvorí tak sviatočnú atmosféru vo vašom bezprostrednom okolí.

Dodatočné parametre

Kategória: Svetelné reťaze na strom
Hmotnosť: 1.8 kg
Farba Led diód: studená biela
Počet Led diód: 120 ks
Kábel: zelený gumený
Dĺžka: 20 m, deliteľný na 2 časti 2 x 10 m
Počet napojiteľných reťazí za sebou: 5 ks
Príkon: 8 W
Napájacie napätie: 230 V
Spôsob napájania: kompatibilné v rámci Octoplus®
Ochranná trieda: IP66
Sieťová prípojka: 1 ks súčasťou balenia
Použitie: interiér/exteriér
Rozmery balenia: 18 x 26 x 12 cm

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie