LED vianočné svetielka 512C

70,80 € 59 € bez DPH
Skladom

Vianočná svetelná reťaz so studeným bielym svetlom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Svetelný Sparklight® 512C je svetelná reťaz s dĺžkou 20 metrov a so 120 Led diódami studenej bielej farby. Tieto svetelné reťaze majú menší počet Led diód ako led svetielka typu 508 a predstavujú tak finančne výhodnejšiu alternatívu svetelnej výzdoby.

Zapojiť za sebou môžete až 5 samostatných svetelných girland a vytvoriť tak 100 metrové vianočné svetielka napojené na jeden elektrický zdroj. 
Girlanda je vyrobená z odolného zeleného gumeného kábla. 
Sieťová prípojka je súčasťou balenia a tak nie je nutné doobjednávať žiadne komponenty navyše, výrobok je pripravený na zapojenie. V prípade ak potrebujete girlandu rozdeliť na 2 samostatné časti s dĺžkou 2 x 10m, je nutné doobjednať sieťovú prípojku navyše typu FY08+ a usmerňovač FY043A+.

Konektory sú kompatibilné v rámci systému Octoplus by Blachere®, čo znamená, že je možné navzájom prepájať jednotlivé výrobky tohto radu.

Vysoko kvalitné Led diódy zaručujú maximálny rozptyl svetla do priestoru, dlhú životnosť a energetickú hospodárnosť.

Toto led vianočné osvetlenie môže byť použité v interiéri a exteriéri, kedže stupeň ochrany voči pevným a kvapálnym čiastočkám je IP66.

Svetelný Sparklight® 512C je vhodný na profesionálne vyzdobenie vianočných stromov na námestiach, v parkoch, pri vstupoch do ochodných centier a samozrejme všetkých ostatných priestorov, ktoré chcú upútať pozornosť návštevníkov.
Ideálne poslúži ako vonkajšie vianočné osvetlenie pri výzdobe menších stromov v záhradách rodinných domov, živých plotov, listnatých stromov, ale aj altánkov, zábradlí, fasád domov a dotvorí tak sviatočnú atmosféru vo vašom bezprostrednom okolí.

Dodatočné parametre

Kategória: Svetelné reťaze na strom
Hmotnosť: 1.8 kg
Farba Led diód: studená biela
Počet Led diód: 120 ks
Kábel: zelený gumený
Dĺžka: 20 m, deliteľný na 2 časti 2 x 10 m
Počet napojiteľných reťazí za sebou: 5 ks
Príkon: 8 W
Napájacie napätie: 230 V
Spôsob napájania: kompatibilné v rámci Octoplus®
Ochranná trieda: IP66
Sieťová prípojka: 1 ks súčasťou balenia
Použitie: interiér/exteriér
Rozmery balenia: 18 x 26 x 12 cm