Objednávky prijaté od 25/06/22 do 10/07/22 budú vybavené 11/07/22

LED svetielka na stromček Sparklight® 508W

94,80 € 79 € bez DPH
Skladom

Led svetelná reťaz Sparklight® 508 so teplým bielym svetlom a zeleným káblom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Svetelný Sparklight® 508 je svetelná reťaz s dĺžkou 20 metrov a s 200 Led diódami teplej bielej farby. Tieto svetelné reťaze majú podstatne väčší počet Led diód ako led svetielka typu 512CW sú preto žiarivejšie, s výrazným svetelným efektom.

Zapojiť za sebou môžete až 5 samostatných svetelných girland a vytvoriť tak 100 metrové vianočné svetielka napojené na jeden elektrický zdroj. 
Girlanda je vyrobená z odolného zeleného gumeného kábla. 
Sieťová prípojka je súčasťou balenia a tak nie je nutné doobjednávať žiadne komponenty navyše, výrobok je pripravený na zapojenie. V prípade ak potrebujete girlandu rozdeliť na 2 samostatné časti s dĺžkou 2 x 10 m, je nutné doobjednať sieťovú prípojku navyše typu FY08+ a usmerňovač FY043A+.

Konektory sú kompatibilné v rámci systému Octoplus by Blachere®, čo znamená, že je možné navzájom prepájať jednotlivé výrobky tohto radu.

Vysoko kvalitné Led diódy zaručujú maximálny rozptyl svetla do priestoru, dlhú životnosť a energetickú hospodárnosť.

Tieto svetielka na stromček môžu byť použité v interiéri a exteriéri, kedže stupeň ochrany voči pevným a kvapalným čiastočkám je IP66. 

Svetelný Sparklight® 508W je vhodný na profesionálne vyzdobenie vianočných stromov na námestiach, v parkoch, pri vstupoch do ochodných centrách a samozrejme všetkých ostatných priestorov, ktoré chcú upútať pozornosť návštevníkov.
Ideálne poslúži ako vonkajšie vianočné osvetlenie  pri výzdobe menších stromov v záhradách rodinných domov, živých plotov, listnatých stromov, ale aj altánkov, zábradlí, fasád domov a dotvorí tak sviatočnú atmosféru vo vašom bezprostrednom okolí.

Dodatočné parametre

Kategória: Svetelné reťaze na strom
Hmotnosť: 1.9 kg
Farba Led diód: teplá biela
Počet Led diód: 200 ks
Kábel: zelený gumený
Dĺžka: 20 m, deliteľný na 2 časti 2 x 10 m
Počet napojiteľných reťazí za sebou: 5 ks
Príkon: 15 W
Napájacie napätie: 230 V
Spôsob napájania: kompatibilné v rámci Octoplus®
Ochranná trieda: IP66
Sieťová prípojka: 1ks súčasťou balenia
Použitie: interiér/exteriér
Rozmery balenia: 24 x 35 x 9 cm

video realizacie

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie