LED svetelná reťaz Sparklight® s BLESKOM 512W-FX
LED svetelná reťaz Sparklight® s BLESKOM 512W-FX LED svetelná reťaz Sparklight® s BLESKOM 512W-FX LED svetelná reťaz Sparklight® s BLESKOM 512W-FX LED svetelná reťaz Sparklight® s BLESKOM 512W-FX LED svetelná reťaz Sparklight® s BLESKOM 512W-FX LED svetelná reťaz Sparklight® s BLESKOM 512W-FX

Technické údaje

Farba Led diód teplá biela
Farba blikajúcich Led diód studená biela
Počet blikajúcich Led diód 30ks
Počet Led diód 90ks
Kábel zelený gumený
Dĺžka 20m, deliteľný na 2 časti 2x10m
Počet napojiteľných reťazí za sebou 5ks
Príkon 8W
Napájacie napätie 230V
Spôsob napájania kompatibilné v rámci Octoplus®
Ochranná trieda IP66
Sieťová prípojka 1ks súčasťou balenia
Použitie exteriér/interiér
Váha1.80kg
Rozmery18.00 x 26.00 x 12.00cm

LED svetelná reťaz Sparklight® s BLESKOM 512W-FX

Na objednavku

Svetelný Sparklight® 512W-FX je blikajúca svetelná reťaz s dĺžkou 20 metrov a so 120 Led diódami. 90 statických Led diód je teplej bielej farby a 30 blikajúcich Led diód je studenej bielej farby.

Zapojiť za sebou môžete až 5 samostatných svetelných girland a vytvoriť tak 100 metrový dekoračný aranžmán napojený na jeden elektrický zdroj.
Girlanda je vyrobená z odolného zeleného gumeného kábla.
Sieťová prípojka je súčasťou balenia a tak nie je nutné doobjednávať žiadne komponenty navyše, výrobok je pripravený na zapojenie. V prípade ak potrebujete girlandu rozdeliť na 2 samostatné časti s dĺžkou 2x10m, je nutné doobjednať sieťovú prípojku navyše typu FY08+ a usmerňovač FY043A+.

Konektory sú kompatibilné v rámci systému Octoplus by Blachere®, čo znamená, že je možné navzájom prepájať jednotlivé výrobky tejto rady.

Vysoko kvalitné Led diódy zaručujú maximálny rozptyl svetla do priestoru, dlhú životnosť a energetickú hospodárnosť.

Táto svetelná girlanda môže byť použitá v interiéri a exteriéri, kedže stupeň ochrany voči pevným a kvapálnym čiastočkám je IP66.

Svetelný Sparklight® 512W-FX je vhodný na profesionálne vyzdobenie vianočných stromov na námestiach, v parkoch, pri vstupoch do ochodných centrách a samozrejme všetkých ostatných priestorov, ktoré chcú upútať pozornosť návštevníkov.
Tento dekoračný prvok samozrejme môžete využiť aj pri výzdobe menších stromov v záhradách rodinných domov, živých plotov, listnatých stromov, ale aj altánkov, zábradlí, fasád domov a dotvoriť tak sviatočnú atmosféru vo Vašom bezprostrednom okolí.
Vďaka blikajúcemu efektu FLASH budú Vaše dekoračné aranžmány pútavé a jedinečné.

118.80€

Cena bez DPH:99.00€

Podobné produkty