Snowlight® animované strapce ECOF960

ZADARMOZADARMO
svetelné strapce
348 € 290 € bez DPH
Na objednávku

Svetelné X-LED® strapce ECOF960 sú animovaná strapce, s efektom padajúci sneh.

Detailné informácie

Podrobný popis

Svetelné X-LED® strapce ECOF960 sú animovaná svetelná dekorácia, ktorá vytvára efekt "padajúci sneh", takzvaný snowfall efekt. 5 strapcov s dĺžkou 50 a 100 cm vytvára svetelný záves. 448 animovaných Led diód studenej bielej farby zabezpečuje výnimočný svetelný efekt.

Zapojiť za sebou môžete 3 samostatné svetelné girlandy a vytvoriť tak 2,4 metrový dekoračný aranžmán napojený na jeden elektrický zdroj. 
Girlanda je vyrobená z odolného strieborného gumeného kábla, ktorého súčasťou je aj transformátor napätia na 12 V. Vďaka tejto skutočnosti je girlanda ECOF960 vhodná do prostredia, kde majú voľný prístup deti, alebo domáci miláčikovia.
Sieťová prípojka je súčasťou balenia a tak nie je nutné doobjednávať žiadne komponenty navyše, výrobok je pripravený na zapojenie.

Vysoko kvalitné Led diódy zaručujú maximálny rozptyl svetla do priestoru, dlhú životnosť a energetickú hospodárnosť.

Toto vianočné osvetlenie môže byť použité v interiéri a exteriéri, kedže stupeň ochrany voči pevným a kvapálnym čiastočkám je IP44.

Svetelné X-LED® strapce ECOF960 sú vhodné na profesionálne vyzdobenie vianočných stromov na námestiach, v parkoch, pri vstupoch do ochodných centrier a samozrejme všetkých ostatných priestorov, ktoré chcú upútať pozornosť návštevníkov.
Tento dekoračný prvok samozrejme môžete využiť aj pri výzdobe menších stromov v záhradách rodinných domov, živých plotov, listnatých stromov, ale aj altánkov, zábradlí, fasád domov a dotvoriť tak sviatočnú atmosféru vo vašom bezprostrednom okolí.

Dodatočné parametre

Kategória: Vianočné dekorácie animované
Hmotnosť: 2.3 kg
Farba Led diód: studená biela
Počet Led strapcov: 5 ks, 448 Led diód
Kábel: strieborný gumený
Dĺžka: 1,8 m
Výška strapcov: 0,5 m - 1 m
Počet napojiteľných reťazí za sebou: 3 ks
Príkon: 12 W
Napájacie napätie: 230 V
Spôsob napájania: nekompatibilné v rámci Octoplus®
Ochranná trieda: IP44
Sieťová prípojka: 1 ks súčasťou balenia
Použitie: interiér/exteriér
Rozmery balenia: 23 x 24 x 11 cm

prodmuktové video