X-LED® animované hviezdy FL900E

216 € 180 € bez DPH
Skladom

Svetelné X-LED® hviezdy FL900E svetelná dekorácia, ktorej hviezdy sa postupne rozsvecujú a zhasínajú.

Detailné informácie

Podrobný popis

Svetelné X-LED® hviezdy FL900E sú animovaná svetelná dekorácia, ktorej hviezdy sa postupne rozsvecujú a zhasínajú. 10 hviezdičiek s priemerom 25cm vytvára svetelný záves. 320 animovaných Led diód studenej bielej farby zabezpečuje výnimočný svetelný efekt.

Girlanda je vyrobená z odolného zeleného PVC kábla, ktorého súčasťou je aj transformátor napätia na 24 V. Vďaka tejto skutočnosti je girlanda FL900E vhodná do prostredia, kde majú voľný prístup deti, alebo domáci miláčikovia.
Sieťová prípojka je súčasťou balenia a tak nie je nutné doobjednávať žiadne komponenty navyše, výrobok je pripravený na zapojenie.

Vysoko kvalitné Led diódy zaručujú maximálny rozptyl svetla do priestoru, dlhú životnosť a energetickú hospodárnosť.

Tieto led svetielka môžu byť použité v interiéri a exteriéri, kedže stupeň ochrany voči pevným a kvapalným čiastočkám je IP44.

Svetelné X-LED® hviezdy FL900E sú vhodné vianočné dekorácie na profesionálne vyzdobenie vianočných stromov na námestiach, v parkoch, pri vstupoch do ochodných centrier a samozrejme všetkých ostatných priestorov, ktoré chcú upútať pozornosť návštevníkov.
Tento dekoračný prvok samozrejme môžete využiť aj ako vianočné svetielka na stromček pri výzdobe menších stromov v záhradách rodinných domov, živých plotov, listnatých stromov, ale aj altánkov, zábradlí, fasád domov a dotvoriť tak sviatočnú atmosféru vo vašom bezprostrednom okolí.

Dodatočné parametre

Kategória: Vianočné dekorácie animované
Hmotnosť: 3.7 kg
Farba Led diód: studená biela
Počet Led Hviezdičiek: 10 ks s priemerom 25 cm, 250 Led diód
Kábel: zelený PVC
Dĺžka: 2 m
Výška: 3 m
Počet napojiteľných reťazí za sebou: 0 ks
Príkon: 30 W
Napájacie napätie: 230 V/24 V
Spôsob napájania: nekompatibilné v rámci Octoplus®
Ochranná trieda: IP44
Sieťová prípojka: 1 ks súčasťou balenia
Použitie: interiér/exteriér
Rozmery balenia: 30 x 30 x 13 cm

produktove video

produktove video 2