X-LED® padajúci sneh FXL085

ZADARMOZADARMO
girlanda s efektom efekt padajúci sneh
300 € 250 € bez DPH
Skladom

Animovaná svetelná dekorácia, ktorá vytvára efekt padajúci sneh, takzvaný snowfall efekt.

Detailné informácie

Podrobný popis

Svetelné X-LED® tyče FXL055 sú animovaná svetelná dekorácia, ktorá vytvára efekt "padajúci sneh", takzvaný snowfall efekt. 5 tyčí s dĺžkou 80 cm vytvára svetelný záves.
480 animovaných Led diód studenej bielej farby je umiestnených na obidvoch stranách tyčí a je tak zabezpečený výnimočný svetelný efekt.

Zapojiť za sebou môžete 2 samostatné svetelné reťaze a vytvoriť tak 5,4 metrový dekoračný aranžmán napojený na jeden elektrický zdroj. 
Vianočné svetielka sú vyrobené z odolného čierneho PVC kábla, ktorého súčasťou je aj tranformátor napätia na 9,5 V. Vďaka tejto skutočnosti je girlanda FXL055 vhodná do prostredia, kde majú voľný prístup deti, alebo domáci miláčikovia.
Sieťová prípojka je súčasťou balenia a tak nie je nutné doobjednávať žiadne komponenty navyše, výrobok je pripravený na zapojenie.

Vysoko kvalitné Led diódy zaručujú maximálny rozptyl svetla do priestoru, dlhú životnosť a energetickú hospodárnosť.

Toto vianočné osvetlenie môže byť použité v interiéri a exteriéri, kedže stupeň ochrany voči pevným a kvapalným čiastočkám je IP44.

Svetelné X-LED® tyče FXL055 sú vhodné svetielka na stromček, na profesionálne vyzdobenie vianočných stromov na námestiach, v parkoch, pri vstupoch do ochodných centrier a samozrejme všetkých ostatných priestorov, ktoré chcú upútať pozornosť návštevníkov, ale aj pri výzdobe menších stromov v záhradách rodinných domov, živých plotov,  listnatých stromov a tují.
Tento dekoračný prvok samozrejme môžete využiť aj ako vianočné osvetlenie na dom, vianočné osvetlenie na balkón, do altánku, na plot. Svojou dynamickosťou ponúka skvelý efekt s vkusnou eleganciou, ktorý možno dokonale využiť pri výzdobe. Vizuálny zážitok, vytvorený pomocou takéhoto vianočného osvetlenia je neprekonateľný.

Dodatočné parametre

Kategória: Vianočné dekorácie animované
Hmotnosť: 3.8 kg
Farba Led diód: studená biela
Počet Led tyčí: 5 ks, 480 Led diód
Kábel: čierny PVC
Dĺžka: 2,7 m
Výška tyčí: 0,5 m
Počet napojiteľných reťazí za sebou: 2 ks
Príkon: 17 W
Napájacie napätie: 230 V/9,5 V
Spôsob napájania: nekompatibilné v rámci Octoplus®
Ochranná trieda: IP44
Sieťová prípojka: 1 ks súčasťou balenia
Použitie: interiér/exteriér
Rozmery balenia: 13 x 19 x 89 cm

produktove video

produktove video 2

produktove video 3